Strona głównaKosmetykiNivea, Avon, Garnier, Colgate, Sensodyne - ulubione kosmetyki Polaków

Nivea, Avon, Garnier, Colgate, Sensodyne - ulubione kosmetyki Polaków

Zdrowy i ładny wygląd to jeden z najbardzie istotnych aspektów w życiu każdego człowieka. Wyniki tegorocznej edycji badania European Trusted Brands pokazują, jakim markom kosmetycznym Polacy są najbardziej oddani.
Nivea, Avon, Garnier, Colgate, Sensodyne - ulubione kosmetyki Polaków W kategorii "Kosmetyki do pielęgnacji skóry" konsumenci największym zaufaniem darzą marki oraz Garnier. Nivea została wskazana jako marka godna zaufania we wszystkich 15 krajach biorących udział w badaniu. W Polsce marka zdobyła uznanie niemal 37 proc. respondentów, poprawiając ubiegłoroczny wynik o 7 proc. Markę klienci szczególnie wysoko oceniają za jakość oraz zrozumienie potrzeb klienta.

W Polsce Nivea jest też najchętniej wybieraną marką w kategorii "". W ramach tej kategorii Nivea została szczególnie wysoko ceniona przez Polaków za jakość, stosunek wartości do ceny, wizerunek, zrozumienie potrzeb klienta oraz społeczną odpowiedzialność. W kategorii "Kosmetyki do pielęgncji włosów" Nivea jest na pierwszym miejscu również w Austrii, Chorwacji, Czechach, Słowenii oraz Szwajcarii.

Marką najbardziej godną zaufania w kategorii "Kosmetyki zapachowe i kolorowe" została (podobnie jak przed rokiem) marka , którą wybrało 13 proc. ankietowanych. Była ona bardzo często wskazywana przez kobiety, a często - przez osoby posiadające rodzinę i dzieci do 15. roku życia.

W kategorii "Pasta do zębów" zwyciężyła marka z wynikiem 33 proc. wskazań oraz marka , którą ankietowani bardzo wysoko ocenili za jakość i zrozumienie potrzeb klienta.

Drogerią, której Polacy ufają najbardziej jest Rossmann. To wybór ponad 71 proc. ankietowanych. Markę Rossmann konsumenci szczególnie wysoko cenią za wizerunek oraz zrozumienie potrzeb klienta.

Wyniki badania European Trusted Brands są podstawą do przyznania nagród - Złotego i Kryształowego Godła, przy czym zdobycie jednej statuetki nie wyklucza możliwości otrzymania drugiej. Złote Godło to nagroda w kategorii ilościowej, w której respondenci spontanicznie wskazują Najbardziej Godną Zaufania Markę. Kryształowe Godła, przyznawane są w kategorii jakościowej, w której marki oceniane są przez badanych w 5 kryteriach: jakość, stosunek wartości do ceny, wizerunek, zrozumienie potrzeb klienta oraz społeczna odpowiedzialność.

Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • eGospodarka.pl
  • Kosciol.pl
  • EWST.pl
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X