|
|
![]() |
Duo-maseczka na twarz i pod oczy jednocześnie
Większość maseczek nakłada się na twarz omijając okolice oczu. Tymczasem można jednocześnie zadbać o pielęgnację także tych delikatnych części skóry - nakładając na nie plastry ogórka, waciki z herbatą czy jeszcze lepiej specjalną maseczkę przeznaczoną do okolic oczu.
Na rynku pojawiły się duomaseczki Yoskine, które zwierają w sobie zarówno "zwykłą" maseczkę do twarzy, jak i specjalny preparat pod oczy i na powieki.Duomaseczki - jak zapewnia producent - zostały przygotowane tak, by oba preparaty optymalnie oddziaływały na te części twarzy do której są przeznaczone. W serii znajdują się trzy zestawy maseczek. Przeciwzmarszczkowe maseczki 40+ oraz 50+ do skóry naczynkowej, które oprócz przeciwdziałania pajączkom rumieniowi, zawierają składniki przeciw starzeniu się skóry dostoosowane do potrzeb cery, której są dedykowane. Duomaseczka-ekspresowy lifting fitohormonalny 50+, służy do użycia np. przed wielkim wyjściem, błyskawicznie napina skórę i działa przeciw głębokim zmarszczkom.
Producent podkreśla, że w każdym z tych produktów receptura maseczki przeznaczonej pod oczy uwzględnia delikatny charakter wrażliwych okolic oka oraz szczególne potrzeby tych partii twarzy, takie jak redukcja cieni, sińców i opuchnięć.
11-03-2010
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ:
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.
ARTYKULY PROMOWANE
REKLAMA













